DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

POPISOVACÍ SVÍČKA - KOMIKS, DOLCE VITA

399 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Dolce vita - vůně pro gurmány – dráždivé spojení kávy, mléka a sladké příchutě pralinky. Tonka boby a santalové dřevo dodávají této vůni punc elegance. Užívejte života a jedinečnosti každého okamžiku. Stejně jedinečný a originální může být i váš vzkaz na svíčce.
Obal svíčky je z černého matného skla s motivem komiksové bubliny.

Jak používat
POPISOVACÍ SVÍČKA - KOMIKS, DOLCE VITA

Buďte originální a zanechte svým blízkým osobní a hlavně provoněný vzkaz! Součástí balení je bílá tužka, kterou můžete na obal svíčky libovolně psát či kreslit a můžete tak sobě nebo někomu ve svém okolí zpříjemnit den, protože koho by nepotěšila takto stylová a navíc voňavá zpráva? Tužka je smývatelná vodou, takže můžete vzkazy libovolně měnit a přepisovat. Kreativitě se meze nekladou. Svíčky jsou jedním z nejdéle používaných bytových parfémů. Řadíme je mezi výrobky se střední silou provonění, které je spíše dlouhodobějšího charakteru. Jednoduchým zapálením svíčky dokážeme vytvořit vcelku rychle a bez námahy příjemně jemně voňavou atmosféru, její plamen navíc dodá místu nádech romantiky a pocit tepla nebo bezpečí.

Charakteristika produktu

Kód MESSCANDV
Druh Svíčky
Vůně Dolce Vita
Hmotnost 140 g
Barva černá
Země původu Francie
Výrobce La Bougie Ardoise
Charakter vůně Sladká