Maison Berger Paris

MAISON BERGER TRIOPACK VŮNÍ, AROMA KOLEKCE - HAPPY, RELAX, ENERGY

395 Kč
vyprodáno
Výběr tří parfémů do katalytické lampy o objemu 3x180 ml. Vytvořte si doma příjemnou voňavou atmosféru díky vůním z kolekce Aroma obohacené o esenciální oleje.

Vůně Happy – Svěžest vody - svěží, vodní vůně. Hřebíček zlepšuje psychickou a fyzickou pohodu, uvolňuje blokovanou energii.
Vůně Relax - Komfort orientu - výrazná orientální vůně. Patchouli zmírňuje nervozitu, úzkost a stres. Guajakové dřevo působí antidepresivně a stimulačně.
Vůně Energy - Jiskřivé tonikum - jiskřící, pohodová. Grep zlepšuje náladu, má energizující účinky, redukuje stres a úzkost.

Aroma kolekce vznikla za jediným účelem – aby podpořila vaši duševní pohodu!
Žijeme ve světě plném každodenního stresu a nervozity, proto je více než žádoucí, aby byl náš domov oázou klidu, pohody a pozitivní energie. A to je důvod, proč Maison Berger přichází s novou kolekcí tří vůní, které jsou obohacené o blahodárné účinky esenciálních olejů. Tyto jemné vůně uvolní vaše tělo i mysl, oživí vaše smysly a povzbudí vaši náladu.

Charakteristika produktu

Kód 23956
Kolekce Aroma
Výrobce Maison Berger Paris
Druh produktu Příslušenství
Objem (ml) 540 ml
Vůně Jiskřivé tonikum, Svěžest vody, Komfort orientu
Země původu Francie

Jak používat
MAISON BERGER TRIOPACK VŮNÍ, AROMA KOLEKCE - HAPPY, RELAX, ENERGY

Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně. Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).