Maison Berger Paris

MAISON BERGER TRIOPACK VŮNÍ 2019 - VERBENA, BAVLNA, PARIS CHIC

395 Kč
vyprodáno
Výběr tří parfémů do katalytické lampy o objemu 3x180 ml. Vytvořte si doma příjemnou voňavou atmosféru díky vůním Verbena, Paris Chic a Bavlněná péče.

Verbena - je alternativou citronové trávy, jedna z nejoblíbenějších citrusových vůní. Svěží, čistá, výrazná.
Bavlněná péče - čistá, lehká, pudrová. Základ tvoří cedr, pižmo, vanilka a bílý med, v srdci má pudrové tóny a květy pomerančovníku, hlavu parfému tvoří růže, vonné silice a čerstvé tóny.
Chic Paris - elegantní chic vůně vás přenese do atmosféry legendární evropské metropole.

Charakteristika produktu

Kód 23933
Výrobce Maison Berger Paris
Země původu Francie
Druh produktu Příslušenství
Objem (ml) 540 ml
Vůně Verbena, Bavlna, Paris Chic
Charakter vůně Svěží, citrusová

Jak používat
MAISON BERGER TRIOPACK VŮNÍ 2019 - VERBENA, BAVLNA, PARIS CHIC

Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně. Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).