DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Dřevitá, kořeněná

Aroma olej, Air Aroma, Bílý čaj

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Aroma olej White tea - bílý čaj je jednou z vůbec nejpopulárnějších vůní obecně a my víme proč. Uklidňující čajový balzám na duši, to je tento aroma olej. Velice často se používá pro profesionální provonění. Aroma oleje značky air-aroma splňují normu IFRA.

Jak používat
Aroma olej, Air Aroma, Bílý čaj

Koncentrovaný aroma olej o objemu 13 ml můžete použít pro aroma lampu, přístroj Aromax či ultrasonický difuzér. Stačí aplikovat pár kapek. Všechny aroma oleje značky Air-Aroma splňují náročnou normu IFRA a mají bezpečnostní certifikát. Aroma oleje se připravují přímo ve Francii, kde má společnost svého parfumera. Oleje této značky se používají i pro výkoná aroma zařízení, která se používají pro provonění velkých prostor nad 500 m3 či aromamarketing. Pokud máte zájem o větší balení aroma oleje, kontaktujte naše obchodní oddělení. V naší nabídce můžete najít více jak 300 různých profesionálních aroma olejů nebo si nechat namíchat svůj vlastní.

Charakteristika produktu

Kód 88108
Kolekce Aroma oleje
Typ výrobku esenciální oleje
Druh Aroma lampy a oleje
Vůně Bílý čaj
Období Neutrální
Objem 13 ml
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Typ vůně Neutrální
Výrobce Air Aroma