DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB KHEOPS, 500 ML

2 950 Kč
Dostupnost: vyprodáno

Tyčinkový difuzér Kheops z kolekce Electrum. Jedinečný jako Kheopsova pyramida - největší ze tří pyramid v Gíze, nejstarší a nejzachovalejší ze sedmi divů světa.Vůně: citrus - kůže - kadidloKheops je opojná vůně s náznaky citrusu, kůže a hořícího kadidla, která volá k meditaci a je úzce spjata s pyramidy - majestátním architektonickým zázrakem starověkého Egypta.

Jak používat
LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB KHEOPS, 500 ML

Praktické provedení difuzéru, které provoní váš interiér po několik týdnů, po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Odšroubujte zátku difuzéru a odstraňte vodotěsný uzávěr. Nasaďte zpět horní kryt bez středové zástrčky a do difuzéru vložte tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku provonění tyčinky 1x týdně otáčejte. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.

Charakteristika produktu

Kód LODGEKPS
Druh Tyčinkový difuzér
Objem 500 ml
Výrobce Baobab Collection
Země původu Belgie
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Vůně Citrus-kůže-kadidlo
Trvanlivost 4-6 měsíců
Kolekce Electrum
Pokrytí 30 - 40 m²