DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB PLATINUM, 500 ML

2 760 Kč
Dostupnost: skladem

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Tyčinkový difuzér Platinum je ztělesněním sofistikovanosti, je inspirovaný nejvzácnějším kovem na Zemi. Elegantní platinový obal se na světle stává lehce průsvitným.Vůně: ambra a grepPůsobivá, dřevitá vůně se svěžími tóny grepu představující mužský prvek této kolekce, v dokonalé symbióze s ženským elementem Aurum.

Jak používat
LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB PLATINUM, 500 ML

Praktické provedení difuzéru, které provoní váš interiér po několik týdnů, po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Odšroubujte zátku difuzéru a odstraňte vodotěsný uzávěr. Nasaďte zpět horní kryt bez středové zástrčky a do difuzéru vložte tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku provonění tyčinky 1x týdně otáčejte. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.

Charakteristika produktu

Kód LODGEPLA
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Druh Tyčinkový difuzér
Objem 500 ml
Výrobce Baobab Collection
Barva platinová
Vůně ambra - grep
Trvanlivost 4-6 měsíců
Země původu Belgie
Kolekce Les Exclusives
Pokrytí 30 - 40 m²