Baobab Collection

LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - STONES, AGATE 250 ML

4 290 Kč
vyprodáno - naskladníme 30. 11. 2021
Difuzér Mini Totem Agate je ručně foukaný sklářskými řemeslníky. S odkazem na kouzlo brazilských kamenů Minas Gerais jsou i jeho tvary umístěny náhodným způsobem, což dává každému difuzéru jedinečný aspekt. Keramický vršek je laděn do šedo-hnědé barvy tak, aby se perfektně hodil k designu celé láhve.

Vůně: bergamot - acai - ambra

Společnost Baobab Collection vytvořila kolekci aroma difuzérů Mini Totem jako ekvivalent k ikonické kolekci vonný svíček Stones a tyčinkových difuzérů Totem o větší velikosti.
Každý difuzér z kolekce Totem je utěsněn keramickým uzávěrem, který je unikátní a dekorativní, ručně vyrobený portugalskými řemeslníky. Kolekce Totem mění obyčejný tyčinkový difuzér na jedinečný a majestátní interiérový doplněk.

Charakteristika produktu

Kód TOTEMXSSAG
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vůně/Název produktu AGATE
Charakter vůně Ovocná
Objem (ml) 250 ml
Výdrž 2-3 měsíce
Pokrytí (m²) 15 - 20 m²
Barva hnědá
Výrobce Baobab Collection
Kolekce Stones
Výška (v) 31 cm cm
Země původu Belgie

Jak používat
LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - STONES, AGATE 250 ML

Praktické provedení difuzéru, které provoní váš interiér po několik týdnů, po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Odšroubujte zátku difuzéru a odstraňte vodotěsný uzávěr. Nasaďte zpět horní kryt bez středové zástrčky a do difuzéru vložte tyčinky. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku provonění tyčinky 1x týdně otáčejte. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.