Baobab Collection

LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - AURUM, 2 L

9 230 Kč
skladem
Difuzér Totem Aurum bude vzácným doplňkem vašeho interiéru, svým vzhledem i názvem odkazuje na drahý kov. Skleněný difuzér je ručně foukaný těmi nejlepšími řemeslníky a jemně pomalovaný zlatým leskem. Matný keramický uzávěr je jemně zdobený motivem odkazujícím na kmenové vzory.
Aurum je květinová a jemná vůně, která v sobě kombinuje vzácný jasmín a božské pižmo. Návyková, fascinující, delikátní ženská vůně. Aurum představuje ženský prvek kolekce Les Exclusives, je protipólem mužskému elementu zastoupeného difuzérem Platinum.

Společnost Baobab Collection vytvořila kolekci aroma difuzérů Totem jako ekvivalent k ikonické kolekci vonný svíček – Les Exclusives.
Každý difuzér z kolekce Totem je utěsněn keramickým uzávěrem, který je unikátní a dekorativní, ručně vyrobený portugalskými řemeslníky. Kolekce Totem mění obyčejný tyčinkový difuzér na jedinečný a majestátní interiérový doplněk.

Charakteristika produktu

Kód TOTEMMAU
Výrobce Baobab Collection
Země původu Belgie
Charakter vůně Květinová
Kolekce Totem
Druh produktu Aroma difuzéry
Barva zlatá
Výdrž déle než 12 měsíců
Objem (ml) 2000 ml
Vůně Vzácný jasmín-pižmo

Jak používat
LUXUSNÍ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB TOTEM - AURUM, 2 L

Praktické provedení difuzéru, které provoní váš interiér po několik týdnů, po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Pro dosažení intenzivnějšího účinku provonění tyčinky 1x týdně otáčejte. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.