Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB FEATHERS MAASAI 16 CM

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Zápalky zdarma jako dárek.
Svíčka v bílé barvě s červenými ornamenty z roztaveného opálového skla z luxusní kolekce Feathers .
Vůně: pačuli - rumový extrakt - ambra
Teplá a příjemná vůně svíček Baobab Collection Masaai Feathers nás ponoří do africké pouště, kde kmen Masajů žije po staletí.

Charakteristika produktu

Kód MAX16FM
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Vůně/Název produktu MAASAI
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Výdrž 150 hodin
Barva červená
Výrobce Baobab Collection
Kolekce Feathers
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 1000 g
Typ vůně Neutrální

Doporučení pro správné použití
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB FEATHERS MAASAI 16 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.