Zapalovač zdarma
Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB PLATINUM 24 CM

5 580 Kč
vyprodáno - naskladníme 2. 2. 2022
Produkt k přímému prodeji najdete i na našich prodejnách
Prodejna Praha, Vinohradská 31
skladem 2 ks
K nákupu získáte jako dárek plnitelný zapalovač.
Svíčka v platinové barvě z exkluzivní kolekce Les Exclusives – tvořené řadou Aurum a Platinum.
Vůně: ambra a grep
Působivá, dřevitá vůně se svěžími tóny grepu představující mužský prvek této kolekce, v dokonalé symbióze s ženským elementem Aurum.

Charakteristika produktu

Kód MAX24PLA
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Vůně/Název produktu PLATINUM
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Výdrž 400 hodin
Barva stříbrná
Výrobce Baobab Collection
Kolekce Les Exclusives
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 3000 g
Typ vůně Pánská

Doporučení pro správné použití
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB PLATINUM 24 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.