Zapalovač zdarma
Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB ALL SEASONS - NOSY IRANJA, 24 CM

4 660 Kč
vyprodáno
Produkt k přímému prodeji najdete i na našich prodejnách
Prodejna Praha, Vinohradská 31
skladem v omezeném množství, dostupnost můžete ověřit telefonicky Kontaktujte nás+420 737 908 890
K nákupu získáte jako dárek plnitelný zapalovač.
Ostrov Nosy Iranja, známý také jako Ostrov želv leží v Indickém oceánu u pobřeží ostrova Nosy Be nedaleko Madagaskaru. Ostrov je tvořen dvěma menšími ostrůvky, které jsou navzájem spojené písčitým břehem, který je viditelný pouze při nízkém přílivu. Vody omívající břehy ostrova Nosy Iranja hrají nejrůznějšími odstíny modré.
Vůně: mořská mlha - fíkové listy

Vůně Nosy Iranja hraje tóny mořských mlh a fíkových listů, které vás zavedou na písečné pobřeží ostrova, kde vlny oceánu dopadají na pláž.

Charakteristika produktu

Kód MAX24NI
Druh produktu VONNÁ SVÍČKA 
Vůně/Název produktu NOSY IRANJA
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Výdrž 400 hodin
Barva modrá
Výrobce Baobab Collection
Kolekce All Seasons
Země původu Belgie
Hmotnost (g) 3000 g

Doporučení pro správné použití
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB ALL SEASONS - NOSY IRANJA, 24 CM

Kolekce svíček All Seasons čerpá inspiraci z pestré a živé krajiny Afriky. Přepraví vás do vzdálených zemí, kde spolu žijí tamní kmeny, fauna i flóra v dokonalé harmonii. S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus. Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.