Zapalovač zdarma
Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB CYPRIUM 24 CM

5 580 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Vonné svíčky z kolekce Les Exclusives jsou vyrobeny z kvalitního skla v metalické barvě mědi se zrcadlovým efektem. Díky lehce transparentnímu dekoru můžete vidět plamen svíčky, nejen z toho důvodu jsou svíčky z této kolekce luxusním a dekorativním předmětem.

Vůně: Santalové dřevo - pepř - pižmo

Podmanivý dřevitý parfém ze santalového dřeva, pepře a pižma dodá vašemu interiéru hřejivou a tajemnou atmosféru.

Charakteristika produktu

Kód MAX24CYP
Výrobce Baobab Collection
Země původu Belgie
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Kolekce Les Exclusives
Druh produktu Vonné svíčky
Barva měděná
Výdrž 400 hodin
Hmotnost (g) 3000 g
Vůně Santalové dřevo - pepř - pižmo

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB CYPRIUM 24 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.