Zapalovač zdarma
Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB NIRVANA - SPIRIT, 24 CM

7 100 Kč
skladem
Zapalovač zdarma

Vonná svíčka Spirit představovala výzvu, která vyžadovala obratnost sklářských řemeslníků, aby bylo možné vytvořit integrované záblesky barev v požadovaných odstínech hnědé a kmínové.

- velikost 24 cm, váha 3 kg, doba hoření 400 hodin
- vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci

Vůně svíčky je směsí kadidla, cedru a vanilky, která dokonale ztělesňuje své jméno a vytváří v intetiéru posvátné místo ideální pro vnitřní mír.
Kadidlo-cedr-vanilka

Luxusní kovový zapalovač Zippo v hodnotě 489 Kč zdarma k nákupu.

Charakteristika produktu

Kód MAX24NSP
Druh produktu Vonné svíčky
Výrobce Baobab Collection
Země původu Belgie
Charakter vůně Sladká
Kolekce Nirvana
Barva hnědá
Výdrž 400 hodin
Hmotnost (g) 3000 g
Vůně Kadidlo-cedr-vanilka

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB NIRVANA - SPIRIT, 24 CM

Nirvana je stav vnitřního míru a radosti, který osvobozuje lidi od iluzí i nevědomosti. „Nirvana“ je často považována za idylický prostor či exotický cíl, který vyvolává intenzivní pocit radosti. Vonné svíčky a difuzéry z kolekce Nirvana nesou jména Bliss, Holy a Spirit, která nám mají připomínat, že tento stav intenzivní radosti je požehnáním. Společnost Baobab Collection oslovila francouzského umělce Antoina Carbonneho, aby vytvořil design této kolekce. Měl za úkol vytvořit tzv. „nirvana“ krajinu, ve které se přírodní a minerální kámen snoubí v dokonalé harmonii. Barvy, ztvárňující onu harmonickou krajinu, jsou volně rozloženy po celém skle libovolným způsobem, každý kus je originál. Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.