Baobab Collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB WHITE PEARLS 6,5 CM

1 100 Kč
skladem
Zápalky zdarma jako dárek.
Svíčka v perleťové barvě s ornamenty z roztavených bílých perel z luxusní kolekce Pearls .

- Ruční práce činí každý kousek originálem
- Velikost 6,5 cm, váha 200 g, doba hoření 30 hodin
- Vysoce kvalitní ruční výroba, nejkvalitnější suroviny to je značka Baobab
- Balení v ikonické černé krabičce představuje dokonalou eleganci.

Vůně: bílé pižmo - jasmín

Perly byly vždy synonymem vkusu a vytříbené elegance - tato vůně v sobě snoubí působivou vůni bílého pižma s květinovou svěžestí jasmínu. Esence ženskosti!

Charakteristika produktu

Kód MAX08PW
Charakter vůně Sladká
Druh svíčky
Hmotnost (g) 200 g
Výrobce Baobab Collection
Barva bílá
Vůně Bílé pižmo - jasmín
Výdrž 30 hodin
Země původu Belgie
Kolekce Pearls
Typ vůně Dámská
Druh produktu Vonné svíčky

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA BAOBAB WHITE PEARLS 6,5 CM

Belgická značka objevila nevyčerpatelný zdroj inspirace v cestování a objevování. Každá svíčka vypráví odlišný příběh: jméno, vůně i použitý materiál spolu úzce souvisí. Značka Baobab při výrobě svíček deklaruje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a šetrnost k životnímu prostředí. Všechny svíčky jsou ručně lity do ručně foukaných skleněných váz, což dělá z každé z nich unikátní kus. Krásná černá stuha zavázaná okolo svíčky dodává jemný dotek elegance. Štítky jsou rovněž součástí firemní filozofie a každý je proto aplikovaný ručně. Vůně jsou vyvíjeny renomovanými parfuméry v Grasse, mecce parfémů. Minerální, nemastný vosk a knoty vyrobené z jemné egyptské bavlny jsou zárukou dlouhé trvanlivosti.

S kolekcí Baobab se svíčka stává dekoračním předmětem. Stejně jako baobab v africké savaně, tak i tyto svíčky ohromují a vyčnívají nad ostatními. Běžný produkt se tak stává neobyčejným. To je pravděpodobně to, co definuje luxus.

Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho. Pravidlem je nechat ji vždy hořet tak dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku. V opačném případě může dojít k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě drobných hrbolků a dírek.