Maison Berger Paris

MAISON BERGER DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA ESSENTIAL CUBE + NÁPLŇ MOŘSKÝ VZDUCH + NEUTRÁLNÍ NÁPLŇ

1 099 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
Dárková sada obsahuje katalytickou lampu Cube z kolekce Essential z průhledného skla a 250 ml interiérového parfému Mořský vzduch a 250 ml funkční neutrální náplně – slouží pro zředění parfému - snížení jeho intenzity nebo čištění vzduchu bez jeho parfumace. Součástí balení je také patentovaný kahan s bavlněným knotem, uzávěr lampy, ochranná korunka a trychtýř pro snadné plnění lampy.
Katalytická lampa je vyrobená ze silnostěnného průsvitného skla. Robustní, avšak elegantní korunka rovného tvaru je vyrobena z kovu ve stříbrné barvě.
Mořský vzduch
Hlava: růže, černý rybíz, mořské tóny
Srdce: růže, jasmín, konvalinka
Základ: bílé pižmo, ambra, exotické dřevo

Charakteristika produktu

Kód 3398
Charakter vůně Svěží, citrusová
Výrobce Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Barva čirá
Země původu Francie

Jak používat
MAISON BERGER DÁRKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA ESSENTIAL CUBE + NÁPLŇ MOŘSKÝ VZDUCH + NEUTRÁLNÍ NÁPLŇ

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu minimálně 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit prostorem. 20 - 30 minut parfemace (difuze) je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.