Estéban Paris Parfums

VÁNOČNÍ AROMA DIFUZÉR ESTÉBAN – RYBÍZ A VIŠEŇ, 100 ML

535 Kč
skladem
Nejkrásnější svátky roku přicházejí! Oslavte je s vánoční kolekcí ve vůni Rybíz a višeň v této limitované edici.

Tyčinkový difuzér z vánoční kolekce produktů v dózách z čirého mléčného skla je jemně zdoben motivy pohádkového lesa, který vystihuje hvězdnou noc, kdy přírodou prostupuje záře měsíčního světla se zlatavými odlesky.

Tento tyčinkový difuzér má navíc kromě klasických tyčinek také dřevěnou aplikaci ve tvaru hvězdiček, díky kterým se uvolňuje vůně ještě o něco intenzivněji.

Vůně Rybíz a višeň (Blackcurrant Cherry) je delikátní směsí černého rybízu, který se pojí s vůní višňového koláče a jemností vanilky.

Charakteristika produktu

Kód ELN-071
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vůně/Název produktu Rybíz a višeň
Charakter vůně Ovocná
Objem (ml) 100 ml
Výdrž 1-2 měsíce
Výrobce Estéban Paris Parfums
Kolekce Christmas
Země původu Francie

Jak používat
VÁNOČNÍ AROMA DIFUZÉR ESTÉBAN – RYBÍZ A VIŠEŇ, 100 ML

Tyčinkový aroma difuzéru zajistí stálé provonění vašeho interiéru. Po vypotřebování původní náplně stačí jednoduše dokoupit novou. Vůni lze doplňovat neomezeně dlouho. Při výměně či doplňování náplně doporučujeme vyměnit také tyčinky. Náplň obsahuje denaturovaný alkohol bez ftalátu. Tyčinky jsou vyrobeny z přírodního materiálu. Tyčinky v průběhu dne nasají vůni a budou ji uvolňovat do prostoru. Pro dosažení intenzivnějšího účinku lze tyčinky otáčet. Pro maximální efekt doporučujeme doplnit difuzér novou náplní jakmile se spotřebuje cca polovina původní náplně.