Esteban Paris Parfums, světově známý výrobce interiérových vůní pocházející z Francie, vdechl před více než 40 lety život unikátním produktům, které vyjadřují lásku k parfémům, umění a přírodě. Nenapodobitelné vůně tvořeny nejlepšími světovými parfuméry ve Francii, ty nejkvalitnější suroviny a francouzské know-how, to vše navíc s obdivuhodným respektem k přírodě - bez barviv i konzervačních látek a ve 100% recyklovaných obalech.
NECHTE PROUDIT PŘÍRODU VE VAŠEM DOMĚ

NECHTE PROUDIT PŘÍRODU VE VAŠEM DOMĚ

Všechny parfémy, které jsou používány v sortimentu produktů kolekce Nature, obsahují přírodní výtažky a jsou veganského původu. Velmi příjemnou zprávou pro člověka i přírodu je i fakt, že 82 % použitých ingrediencí pochází z organického zemědělství. Vonné svíčky jsou ze 100% rostlinného vosku převážně vyráběné z řepky bez GMO a bez obsahu palmového oleje. Samozřejmostí je pak použití knotu z organické bavlny s certifikací OCS (Standartu pro organický obsah).

PLNITELNOST JAKO ZÁKLAD EKOLOGIE

PLNITELNOST JAKO ZÁKLAD EKOLOGIE

Všechny produkty, které značka Esteban nabízí, jsou znovu naplnitelné. Pro svíčky, difuzéry i autovůně máme v nabídce velké množství náplní. Láhve, ve kterých náplň zakoupíte, pochází ze 100% recyklovaného plastu. Také kartony, dřevěný uzávěr svíček a dřevěné tyčinky do difuzéru jsou vyrobeny z udržitelně obhospodařovaných lesů.

Značka Esteban Paris Parfums za cílem zlepšení životního prostředí se zavazuje k darování 1 % z příjmu ekologickým organizacím. Pojďme společně s nimi podpořit planetu.