Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA. 

Esteban Paris Parfums, světově známý výrobce interiérových vůní pocházející z Francie, vdechl před více než 40 lety život unikátním produktům, které vyjadřují lásku k parfémům, umění a přírodě. Nenapodobitelné vůně tvořeny nejlepšími světovými parfuméry ve Francii, ty nejkvalitnější suroviny a francouzské know-how. To vše, navíc s obdivuhodným respektem k přírodě - bez barviv i konzervačních látek, a ve 100 % recyklovatelných obalech.
VÍCE NEŽ 40 LET TRADICE

VÍCE NEŽ 40 LET TRADICE


Jean-Max Estéban, milovník cestování, vůní a přírody, založil značku Esteban Paris Parfums v roce 1980 a při cestách po Africe vytvořil vůbec první vůni Teck & Tonka. Dřevité-kořeněné aroma protkané africkým uměním. Vyvolává vzpomínky na červené prašné cesty, dřevěné domy a směsi koření, které jsou pro tuto zemi tak typické. Vyzkoušejte jednu z prvních vůní Teck & Tonka a zamilujte se na první přičichnutí.


Od roku 1985 je společnost Esteban Paris Parfums úzce spjata s Japonskem. Jedná se o udržitelné partnerství s Nippon Kodo - rodovou společností dodávající japonské kadidlo japonskému císařskému dvoru.
ČÍM JE SPOLEČNOST VÝJIMEČNÁ?

ČÍM JE SPOLEČNOST VÝJIMEČNÁ?


90 % výroby se soustředí ve Francii. Společnost Esteban soustředí v jednom areálu svou výrobnu, sklad, laboratoře i administrativu. Zkouší nové vůně ve speciálních místnostech, aby měli jistotu, že je aroma přesně dle jejich představ, zdokonalují recepturu ve spolupráci s parfuméry z Grasse… Testují kvalitu produktů na skleněných policích v okně, zda nemění barvu či vůni vlivem UV záření. Podrobují produkty horku i mrazu, zda vydrží teplotní rozdíly, a mnoho dalšího… Kvalita je pro ně hlavní prioritou.


Zajímavostí je také využití laserového paprsku k vyřezávání dekorací ze dřeva a třeba i knoty jsou do svíček usazovány ručně. To vše začíná a končí pod jednou střechou. Esteban Paris Parfums je firmou, kde panuje rodinná atmosféra, a možná díky tomu jsou jejich produkty tolik výjimečné.

Prohlédněte si galerii fotek na konci stránky z naší návštěvy v Estebanu.
NECHTE PROUDIT PŘÍRODU VE VAŠEM DOMĚ

NECHTE PROUDIT PŘÍRODU VE VAŠEM DOMĚ


Všechny parfémy obsažené v produktech jsou složeny z přírodních výtažků a jsou veganského původu. Velmi příjemnou zprávou pro člověka i přírodu je i fakt, že 82 % použitých ingrediencí pochází z organického zemědělství. Vonné svíčky jsou ze 100% rostlinného vosku bez obsahu palmového oleje a bez barviv. Samozřejmostí je pak použití knotu z organické bavlny s certifikací OCS (Standartu pro organický obsah).

PLNITELNOST JAKO ZÁKLAD EKOLOGIE

PLNITELNOST JAKO ZÁKLAD EKOLOGIE


Všechny produkty, které značka Esteban nabízí, jsou znovu naplnitelné. Pro svíčky, difuzéry i autovůně máme v nabídce velké množství náplní. Láhve, ve kterých náplň zakoupíte, pochází ze 100% recyklovaného plastu. Také kartony, dřevěný uzávěr svíček a dřevěné tyčinky do difuzéru jsou vyrobeny z udržitelně obhospodařovaných lesů.


Značka Esteban Paris Parfums za cílem zlepšení životního prostředí se zavazuje k darování 1 % z příjmu ekologickým organizacím. Pojďme společně s nimi podpořit planetu.