3+1 ZDARMA
Maison Berger Paris

MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA GLOBE - TRANSPARENTNÍ

16 490 Kč
skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.
3+1 ZDARMA

Zápalky zdarma jako dárek.
Katalytická lampa z art kolekce Globe je vyrobena z čirého křišťálového skla o úctyhodném objemu 724 ml. Ručně tvarovaný vzor ,,křížem krážem" představuje náročnou práci řemeslníků a jejich know-how práce s křišťálem. Přirozený lesk křišťálu je umocněn vzorem, který dodává této lampě jeho osobitý charakter. Průhledné sklo lampy se krásně snoubí se stříbrnou metalickou korunkou odvážného tvaru, která lampě dodává moderní ráz. 

Objem lampy: 724 ml

Výška lampy: 17 cm, průměr lampy: 12,5 cm.

Součástí balení je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlněný knot a trychtýřek pro snadné nalití náplně do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 5805
Druh produktu KATALYTICKÁ LAMPA
Druh Katalytické lampy
Vůně/Název produktu GLOBE
Objem (ml) 724 ml
Barva čirá
Výrobce Maison Berger Paris
Kolekce GLOBE
Země původu Francie

Jak používat
MAISON BERGER PARIS KATALYTICKÁ LAMPA GLOBE - TRANSPARENTNÍ

Naplňte lampu zvolenou náplní do 2/3 objemu. Dávejte pozor, aby nezůstaly zbytky náplně na vnějším povrchu lampy. V opačném případě je odstraňte. Vložte knot, pokud tak činíte zcela poprvé, nechte ho nasáknout po dobu min 20 min. Kamínek na povrchu knotu zapalte zápalkami či zapalovačem. Po 3 minutách plamen sfoukněte. Vůně se začne šířit. 20 - 30 minut parfemace je obecně dostačující pro místnost o rozloze 20 čtverečných metrů. Je-li místnost dostatečně provoněná, přiklopte na knot krytku a tím zcela zastavíte katalytickou reakci.