Maison Berger Paris

Věčná růže, náplň do katalytické lampy 500 ml, MAISON BERGER

Produkt aktuálně není možné zakoupit.
Pudrová a smyslná vůně jejíž základ je ozdoben pižmem, fialkou a sametovým medem. Srdce vůně hraje květinovými akordy podporující ženskost a smyslnost jarní růže osvěžené o tóny moře a hyacintu. Vrchní tóny jsou zelené, voní čerstvostí a evokují ranní rosu.

Interiérový parfém je výsledkem pěstování čtyř hybridních růží v Grasse, hlavním městě výroby parfémů na jihu Francie. Růže oplývají mimořádně bohatou a vyjímečnou vůní, která je velmi vzácná a křehká. Jsou sbírány pouze brzy z rána, kdy voní nejsilněji.

Charakteristika produktu

Kód 115340
Druh náplně
Objem (ml) 500 ml
Charakter vůně Květinová
Země původu Francie
Výrobce Maison Berger Paris
Druh produktu Příslušenství

Jak používat
Věčná růže, náplň do katalytické lampy 500 ml, MAISON BERGER

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.