DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

Extrémní pomeranč - náplň do katalytické lampy Lampe Berger, 500 ml

395 Kč
Dostupnost: skladem
Upozorňujeme, že zboží je dostupné v nízké skladové zásobě a je pravděpodobné, že bude rychle vyprodáno.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Magická vůně, která naplní váš domov uchvacující vůní čerstvých šťavnatých pomerančů. Energizující hlava parfému se svěžími citrusovými tóny umocněná zelenými tóny, které prostupují srdcem parfému, doplněné dřevitými tóny a vanilkou, jež prostupují základem parfému. Tato vůně je doslova explozí svěžesti citrusových tónů.

Jak používat
Extrémní pomeranč - náplň do katalytické lampy Lampe Berger, 500 ml

Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně. Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association).

Charakteristika produktu

Kód 115343
Druh Náplně
Vůně Extrémní pomeranč
Objem 500 ml
Výrobce Maison Berger Paris
Charakter vůně Svěží, citrusová
Země původu Francie