Maison Berger Paris

JEDINEČNÝ PALISANDR - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML - MAISON BERGER

395 Kč
vyprodáno
Tajemství voňavých pokladů z Madagaskaru. Palisandr je vzácné dřevo jehož vůně je velmi exotická a smyslná, jeho spodní tóny jsou příjemně sametové.
Spodní tóny Jedinečného palisandru jsou hřejivé díky palisandru a vanilce, srdce ukrývá jemné čajové lístky a konvalinku, horní tóny tvoří exotické citrusy.

Charakteristika produktu

Kód 115357
Charakter vůně Dřevitá, kořeněná
Druh Náplně
Objem (ml) 500 ml
Výrobce Maison Berger Paris
Barva čirá
Vůně Jedinečný palisandr
Země původu Francie
Druh produktu Příslušenství

Jak používat
JEDINEČNÝ PALISANDR - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML - MAISON BERGER

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.