Maison Berger Paris

D-STRESS, SLADKÉ OVOCE - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY MAISON BERGER, 500 ML

429 Kč
skladem
Vůně z kolekce Aroma - D-stress - zklidňuje tělo i mysl. Obsahuje esenciální olej z mandarinky, který uvolňuje psychické napětí, pomáhá při úzkosti, depresi, melancholii a smutku.

Aroma kolekce vznikla za jediným účelem – aby podpořila vaši duševní pohodu!
Žijeme ve světě plném každodenního stresu a nervozity, proto je více než žádoucí, aby byl náš domov oázou klidu, pohody a pozitivní energie. A to je důvod, proč Maison Berger přichází s novou kolekcí tří vůní, které jsou obohacené o blahodárné účinky esenciálních olejů. Tyto jemné vůně uvolní vaše tělo i mysl, oživí vaše smysly a povzbudí vaši náladu.

Charakteristika produktu

Kód 115095
Výrobce Maison Berger Paris
Země původu Francie
Charakter vůně Ovocná
Kolekce Aroma
Druh produktu Příslušenství
Barva čirá
Objem (ml) 500 ml
Vůně D-stress Sladké ovoce

Jak používat
D-STRESS, SLADKÉ OVOCE - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY MAISON BERGER, 500 ML

Maison Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy MAISON BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.