DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

MOŘSKÝ VZDUCH - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

395 Kč
Dostupnost: vyprodáno
Náplň pro katalytickou lampu od Lampe Berger vás přenese rovnou k moři. Vzpomenete si na vaši dovolenou a budete mít pocit, jakoby jste tam znovu byli.

Jak používat
MOŘSKÝ VZDUCH - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

Lampe Berger odpovídá striktním a náročným kvalitativním normám. Díky systematický prováděným testům ručí za to, že nevytvářejí dým a neprodukují BTEX (benzen, toluen, etylbenzen a xylen). Produkty fungují na principu spalování a uvolňování vůně bez přítomnosti plamene. K tvorbě vůní se používají stovky přírodních i umělých substancí. Umělé substance je obohacují o bezpečné suroviny a jejich kombinací s těmi přírodními vznikají nové, dříve nepředstavitelné parfémy výjimečných vlastností. Mohou nahradit i nedostupné a vzácné přírodní látky, u nichž byla v přírodní formě prokázána zdravotní škodlivost. Všechny složky, z nichž jsou parfémy LAMPE BERGER vyráběny, podléhají velmi přísným interním standardům, které jsou ještě náročnější než ty, které vyžadují evropské a americké farmaceutické asociace a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplně nalijte do 2/3 katalytické lampy a držte se pokynů pro používání katalytické lampy. Doporučujeme použít neutralizační náplň před změnou vůně.

Charakteristika produktu

Kód 115033
Kolekce náplně do lamp lampe-berger
Typ výrobku náplně
Druh Náplně
Vůně Mořský vzduch
Období Neutrální
Objem 500 ml
Charakter vůně Svěží, citrusová
Typ vůně Neutrální
Země původu Francie
Výrobce Maison Berger Paris