DO DOPRAVY ZDARMA CHYBÍ OBJEDNAT ZA 1 000 Kč

Bytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do autaBytove-parfemy.cz - bytové parfémy, difuzéry, aroma lampy, vůně do auta

MOŘSKÝ VZDUCH PROTI KOMÁRŮM - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

439 Kč
Dostupnost: vyprodáno
Náplň do katalytické lampy Proti komárům (Anti Mosquito) odpuzuje nepříjemný hmyz a komáry. I přes její specifickou funkci, vy ucítíte pouze příjemnou vůni Mořského vzduchu. Doporučujeme tuto vůni používat zejména v horkých letních večerech. Lze použít v interiéru i ve venkovních prostorách.

Jak používat
MOŘSKÝ VZDUCH PROTI KOMÁRŮM - NÁPLŇ DO KATALYTICKÉ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

Vůně Anti Mosquito obsahují geraniol – látku přírodního původu, která odpuzuje hmyz. Náplně jsou určeny pouze pro domácí použití jako preventivní či ochranné řešení před nežádoucím hmyzem. Náplně slouží k eliminaci nežádoucího hmyzu jako jsou komáři, mravenci nebo blechy. Používejte výhradně v Lampe Berger lampách. Během 30 minutového použití v 12 m2 místnosti dojde až ke 100% eliminaci komárů a efekt přetrvává 8 hodin! Používejte maximálně jednou denně a dodržujte maximální dobu trvání (1 min/m3). Insekticidní účinky vůně se aktivují během 5 minut následujících po začátku difuze.

Charakteristika produktu

Kód 115052
Druh Náplně
Vůně Mořský vzduch proti komárům
Objem 500 ml
Charakter vůně Svěží, citrusová
Země původu Francie
Výrobce Maison Berger Paris