ONNO collection

LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA ONNO CAPE M - ROMANCE, CORAL

3 990 Kč
skladem
Zápalky zdarma jako dárek.
Skleněná nádoba ze skla v korálové barvě je vytvarovaná do neobvyklé designové podoby nesouví romantickou a delikátní vůní Romance, která je vyváženou kombinací jemných tónů okvětních lístků jasmínu, růže a fialek, smyslnosti zázvoru a svěžesti citrusů.
Originální obal dává vonné svíčce punc netradičnosti a opravdového mistrovského díla.

Velikost svíčky: 19cm x 14cm

Upozornění: Pro zachování kvality a trvanlivosti je důležité nechat svíčku hořet přiměřeně dlouho, dokud se na celém povrchu svíčky nevytvoří souvislá vrstva rozpuštěného vosku (jezírko z rozpuštěného vosku). V opačném případě dojde k nerovnoměrnému vyhořívání vosku a tvorbě hrbolků a dírek na povrchu svíčky. Takto vzniklé nerovnosti už se poté nevyrovnají!!! Svíčku nemějte zapálenou déle než cca 3 hodiny (velikosti S a M i kratší dobu). V případě delšího hoření se vytvoří příliš velké jezírko a knoty se v něm mohou začít topit.

Charakteristika produktu

Kód ON521RM
Charakter vůně Květinová
Kolekce Cape
Výrobce ONNO collection
Druh produktu Vonné svíčky
Barva růžová
Výdrž 200 hodin
Vůně Romance
Země původu Belgie

Jak používat
LUXUSNÍ VONNÁ SVÍČKA ONNO CAPE M - ROMANCE, CORAL

Všechny svíčky ONNO collection pochází z Belgie a jsou inspirované intenzivními barvami a vůněmi přírody. Při jejich výrobě je kladem důraz na nejkvalitnější řemeslné zpracování s respektem k životnímu prostředí. Použity jsou pečlivě vybrané raw suroviny. Minerální vosk je ručně litý do broušených silnostěnných skleněných nádob vyráběných těmi nejlepšími evropskými řemeslníky. Právě unikátnost zpracování dělá ze svíček jedinečné designové kousky, které vás svoji světelnou hrou intenzivních barev zahřejí u srdce jako žádné jiné. Samozřejmostí je bavlněný knot a nádherné vůně vyvinuté parfuméry v Grasse – srdci světového parfumářství. Každá svíčka je zabalena v luxusní černé krabičce a ovázaná černou stužkou s visačkou.