Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA. 

Profesionální provonění prostor

Proč profesionálně provonět prostory?

Protože vůně řekne víc než tisíc slov.

Čich je jedním z nejmocnějších lidských smyslů, neboť se nachází nejblíže k emočnímu centru mozku. To, co cítíme, významně ovlivňuje naši náladu, emoce a celkové naladění. V kombinaci s ostatními smysly, zejména zrakem a sluchem, vytváří zcela unikátní prožitek, který dokáže ovlivnit momentální rozpoložení a také naše nákupní chování. Vůně se tedy stává důležitým nástrojem prodeje, což potvrzují i mnohé vědecké studie.

Pro zákazníky je důležitá nejen kvalita zboží a cena, ale i celková atmosféra prostředí, ve kterém nakupují. Lidé si pamatují 35 % toho, co cítí, ve srovnání s pouhými 5 % toho, co uvidí. Není tedy nic jednoduššího, než vsadit na vůni. Značku, která voní, si zákazníci mnohem lépe zapamatují.

Hlavní výhody využití vůně v oblasti podnikání:

 • Zlepšuje image firmy
 • Zkrášluje prostředí
 • Zanechává pozitivní dojem
 • Lidé se rádi vracejí do příjemného prostředí
 • Prodlužuje pobyt zákazníků v prodejních prostorách
 • Může zvýšit produktivitu zaměstnanců
 • Odlišuje od konkurence

Pro koho je vhodné:

Pro kohokoli. Přitažlivá vůně je jako příjemné přivítání. Dodá prostoru osobitý nádech.

Hotely

Hotelům pomůžeme vytvořit ideální prostředí příjemné pro hosty. Voňavý interiér tak pomůže vykouzlit pozitivní dojem, který jen tak nezapomenou, a do kterého se budou rádi vracet. Vaše značka může být ještě viditelnější, díky vůni. Buďte individuální a jedineční.

Čekárny

I letiště, banky či zdravotnická zařízení mohou vytvořit pro své klienty pohodovou atmosféru.  Návštěvu lékaře či nemocnice má spousta lidí spojenu s pocitem úzkosti, či strachu.  I zde se však mohou lidé cítit dobře, pokud ucítí relaxační vůni a zpříjemní si tak jindy stresující čekání třeba pomocí uklidňující levandule či eukalyptu. Dopřejte vašim klientům pocit pohody.

Fitness

Fitness kluby už vědí, že šíření čistých éterických olejů vede nejen k oživení vzduchu, ale i k podpoře výkonů cvičících. Vytvoří náladu vhodnou pro dané prostředí, s cílem uvolnit nebo osvěžit, inspirovat a dodat energii. Nově příchozí se budou v neznámém prostředí cítit dobře. Podpořte svou vlastní značku a image jedinečnou vůní.

Potraviny

Jídlo samo o sobě nedokáže vždy spolehlivě přilákat zákazníky. Balené, konzervované či mražené potraviny necítíme. Proto obchody potřebují působivou vůni vytvořit jinak. Vyberte si nezapomenutelné, avšak nenápadné vůně, které zanechají dojem. Přilákejte své zákazníky svěží vůní jablka nebo manga, nalákejte je lahodnou čokoládou nebo kávou.

Maloobchod

Maloobchodníci postupně poznávají kouzlo vůně. Vyzkoušejte si i vy jedinečnou prodejní zkušenost s užitím kvalitní vůně, která vystihne vaši image, značku a produkty. Zákazníci si vás zapamatují. 

Kanceláře, seminární místnosti

Kanceláře a pracovní místnosti jsou často nabyty napětím a pachovým smogem. Profesionální provonění pomůže nejen zušlechtit ovzduší, ale i podpořit motivaci k učení, výkonnost a koncentraci pracovníků. 

Zábavní průmysl

Přední světové zábavní podniky, kasina, bary i noční kluby se snaží pro své návštěvníky vytvořit příjemné prostředí. Jelikož dennodenně bojují s cigaretovým kouřem, zápachy jídla či alkoholu, je to mnohdy těžký úkol. Zde nastává prostor pro profesionální provonění. Odborné studie ukázaly, že pomocí provonění některým kasinům vzrostl zisk až o 20 %. Návštěvníci se zkrátka v jejich prostředí cítili dobře, a tak zůstali.

Doprava

Dopřejte svým cestujícím zážitek z jízdy. Poskytněte jim jedinečnou zkušenost právě díky vůním, které zůstanou v jejich paměti ještě dlouho po tom, co dorazí do cílové destinace. Specializujeme se na metra, výletní lodě, letištní haly a letadla či čekárny. Uspokojíme potřeby firem všech velikostí a typů. Odlišíme Vás od konkurence.

Autosalony

Koupě automobilu je pro mnohé symbolem jejich postavení ve společnosti. U žádného jiného zboží totiž nehrají emoce takovou roli, jako právě při koupi automobilu. Vybočte z šedého průměru a nahraďte typický pach nových pneumatik a vystavených automobilů ušlechtilou vůní. Budete mít úspěch. 

Jaký má profesionální provonění účinek?

Příjemná vůně uspěje všude.

Správnou aplikací vůní můžeme:

 •  prodloužit dobu strávenou zákazníky v prodejních prostorách,
 •  zvýšit jejich nákupní zážitek, který je častěji přivede nazpět, 
 •  zvýšit obrat průměrně o 5 %,
 •  zvýšit pozornost a výkonnost pracovníků až o 50 %,
 •  snížit nemocnost obsluhujícího personálu až o 30 % díky antibakteriálním vlastnostem.

Provoňte i vaše obchodní prostory a získejte tak spokojené a šťastné zákazníky. Zákazníky, kteří si vaši značku zapamatují, protože voní.

Jak vám provoníme prostory a kolik to bude stát?

Naší strategií je umožnit firmám vylepšit jejich image, odlišit je od konkurence a podpořit samotný prodej. Přinášíme zcela nový pohled na vnímání marketingového průmyslu, a to navozením vhodné atmosféry prostřednictvím vůní.

Nabízíme:

 • analýzu prostor
 • zpracování návrhu
 • navržení vhodné vůně
 • kompletní servis a údržbu po celou dobu instalace

Buďte krok před vaší konkurencí! Voňte…

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat.