Během letních prázdnin jsou kamenné prodejny otevřeny od 10:00 do 17:00.

Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.

Ultrazvukové difuzéry se staly oblíbeným doplňkem mnoha domácnosti díky provonění, které šíří prostředím pomocí studené páry, avšak bez vytváření vlhkosti v domě. Vzduch zvlhčuje pouze lehce. Navíc oproti tyčinkovým difuzérům si můžete zvolit libovolné podsvícení. Nabízíme i difuzéry střídající barvy světla nebo také mihotající se světlo, připomínající efekt hořící svíčky. Můžete si pořídit difuzér na dálkové ovládání či s bluetooth připojením a reproduktorem. Možností je spousta a vybere si každý.
JAK FUNGUJE ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR?

JAK FUNGUJE ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR?

Jak už název napovídá, jedná se o ultrasonické/ultrazvukové kmitání, které vytváří za studena z vody páru, která je rovněž studená. Nedochází k tepelnému spalování, tedy ani k vzniku nezdravých či karcinogenních látek. Navíc díky faktu, že pára vychází studená, nezničí tak svojí teplotou prospěšné látky, které jsou v esenciálních olejích obsaženy. Používání ultrazvukových difuzérů je zdravotně nezávadné, zcela bezpečné a za předpokladu použití esenciálních olejů může být prospěšné, třeba například při aromaterapii, léčbě rýmy, dýchacích problémů, stresu apod. V naší nabídce naleznete esenciální oleje s blahodárnými účinky.

FORMA AROMATERAPIE I CHROMOTERAPIE

FORMA AROMATERAPIE I CHROMOTERAPIE

Je prokázáno, že čich je smysl, který dokáže ovlivnit naše emoce a rozpoložení. Proto je aromaterapie tolik oblíbená. Proč tedy nemít tuto možnost, alespoň v menším měřítku i doma? Svou vlastní aromaterapii si můžete dopřát kdykoliv a aroma měnit dle libosti. Prohlédněte si naši nabídku aroma olejů nebo esenciálních olejů.


Některými difuzéry si můžete dopřávat i chromoterapii, tedy léčbu barvami a světlem. Světlo a barvy přispívají k vyvážení vnitřní energie. Pokud si vyberete ultrazvukový difuzér, který mění barvy, můžete si užívat pozvolné změny barev duhy.

POUŽÍTÍ A INTENZITA

Ultrazvukový difuzér Vám může vonět celý den, záleží jen objemu nádržky a množství použitého vonného oleje. U některých difuzérů lze nastavit intervaly spouštění, a také zastavit difuzér na jedné barvě.


Na ovládání jsou tyto přístroje jednoduché a intuitivní. Jestliže jste připravili do nádobky s vodou aroma či esenciální olej, stačí stlačením tlačítka difuzér zapnout. Jestliže voda v nádobce dojde, přístroj se automaticky vypne. Pokud se voda vypaří úplně, doporučujeme nádobu na vodu vypláchnout, odstranit pozůstalé zbytky oleje. Pak je difuzér zase připraven k dalšímu použití.
Intenzitu můžete nastavit množstvím použitého aroma či esenciálního oleje. Pro první užití doporučujeme začít s 5 – 10 kapkami oleje. Jestliže se Vám zdá vůně málo intenzivní, můžete přidat kapek více, a naopak. Dle zvoleného difuzéru lze také nastavit přerušované provonění, tedy např. 5 min. voní, 5 min. vypnutý. Tato funkce je vhodná například pro malé prostory.
KDE MOHU DIFUZÉR VYUŽÍT?

KDE MOHU DIFUZÉR VYUŽÍT?

V naší nabídce najdete i roztomilý difuzér značky Bloomy Lotus, který se hodí i do dětského pokoje. Díky vyměnitelným ouškům difuzér snadno přeměníte na hravou lišku, roztomilého medvídka nebo přítulného králíčka.


Ultrazvukový difuzér není záležitostí pouze pro domácnost. Nápadité a užitečné může být jeho užití i v maloobchodním prodeji. Člověk nakupující v malém, hezkém a navíc voňavém butiku zde rozhodně nenakupuje naposledy a rád se vrátí – navíc bude mít s daným místem tuto příjemnou vůni automaticky spojenou. Můžete si u nás nechat vytvořit i zcela vlastní vůni na míru v této sekci. Plnohodnotnou relaxaci podpoří také například ve wellness odvětví, na recepcích, ale třeba i ve fitness centrech.