Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA. 

Novinky

JAK SROVNAT POVRCH SVÍČKY?

31. 1. 2023
Jak se zbavit "tunelů" ve svíčce? Sfoukli jste svíčku příliš brzy a nyní se vosk nevytrácí rovnoměrně? Máme tu snadný návod, jak celé neštěstí napravit.

TATO ZIMA BUDE KOUZELNÁ

18. 11. 2022
Pražskou tramvajovou zastávku na ulici Sokolovská 205 a Plzeňské 242 až do konce prosince zdobí reklama na novinku s vůní mandlí a květy bavlníku od značky Balea s úžasným názvem ,,Tato zima bude kouzelná"

SALON EXCEPTIONAL WATCHES

17. 10. 2022

ARIA PURA Vás s radostí zve na největší výstavu luxusních hodinek ve střední a východní Evropě Salon Exceptional Watches. Jeho již 8. ročník přivede fandy hodinek opět do Pražského paláce Žofín. Po čas celé výstavy bude naše firma zajišťovat profesionální provonění celého paláce Žofín pro ještě lepší dojem z celé výstavy a navození pohodové atmosféry všem návštěvníků a vystavovatelům.

MYSLETE NA BUDOUCNOST. UPCYKLUJTE!

29. 4. 2022

Myslete na budoucnost. UPCYKLUJTE!

Došla vám náplň ve vonném difuzéru? Vyhořel vosk ve vaší oblíbené svíčce? Neklesejte na mysli a zapojte svoji kreativitu a fantazii. Nádoby či flakonky od našich vonných produktů se dají krásně upcyklovat.

Vdechněte jim nový život a použijte je jako vázu, květináč, dózu na kosmetické tamponky či vatové tyčinky a zapojte de do naší soutěže na Facebooku i Instagramu o voňavé ceny. 

FANDÍME CROSSFITU!

4. 8. 2021

ARIA PURA dlouhodobě podporuje projekty, které jsou spojeny se sportem, ať už to je cyklistika nebo basketbal. Nyní mezi ně přibyl CrossFit. Sport, který sice není tolik známý, ale pro většinu lidí je extrémně náročný. V tomto adrenalinem nabitém sportu se v minulém týdnu uskutečnilo mistrovství světa v USA s názvem CrossFit Games. Česká republika se mohla pochlubit jedinečnou účastní dvou atletů, které jsme oba podpořili sponzorským darem za jejich cestou ke slávě a splněnému snu. Rádi byste o tomto sportu věděli více informací nebo vás zajímá, jak mistrovství dopadlo? Mrkněte na náš článek!

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7