Svatba je výjimečný den v životě nastávajících novomanželů. Pokud máte tu čest zúčastnit se svatebního obřadu a posléze svatební hostiny, věříme, že naše tipy na dárky se Vám budou hodit. Vybrali jsme pro Vás několik produktů, které jsou na svatbu ideální, ať už jako dekorace nebo dárek pro nevěstu a ženicha.

Darujte produkt, který jim bude jejich mimořádný den připomínat po dlouhou dobu.

DÁRKY DO 500 KČ

Hledáte skvělý dárek za nízkou cenu? Oblíbenou variantou jsou třeba svíčky nizozemské značky My Flame Lifestyle, které jsou doplněny o rozmanité nápisy. Vyjádřete své emoce a pocity díky těmto originálním produktům. V dokonalé skleněné nádobě a designu makronky, můžete vybírat i svíčky od oblíbené značky Voluspa. Do 500 Kč máme v nabídce také spoustu tyčinkových difuzérů. Je opravdu z čeho vybírat.

DÁRKY DO 1000 KČ

Chcete-li do dárku investovat více, máme skvělé tipy, které vykouzlí úsměv na tváři. Vybírejte třeba mezi tyčinkovými difuzéry a svíčkami. Značka Voluspa dodává svíčky v nádobách, které se na svatební den více než hodí. Navíc všechny produkty mohou být znovu použity, třeba jako cukřenky, nádoby na kosmetické produkty nebo jako květináče. Dalšími favority jsou dobře známé svíčky WoodWick, v jednoduchém, ale elegantním designu zapadnou do každého interiéru. Navíc obsahují dřevěný knot, díky kterému zapálená svíčka vydává zvuk praskajícího dřeva. Dopřejte obdarovaným ty pravé produkty pro chvíle relaxace.

LUXUSNÍ DÁRKY

Speciální den si zaslouží opravdu speciální dar. I na to jsme při výběru produktů mysleli. Obdarujte nevěstu a ženicha dárkem vytříbené kvality. Značky Onno Collection a Baobab Collection jsou symbolem luxusu mezi bytovými parfémy, obsahují minerální vosk a jsou ručně vyráběny mistry svého oboru. Nezaměnitelné vůně a neotřelý design jsou pro tyto výrobce typické. Vybrali jsme pro Vás pár nejoblíbenějších...

Pokud Vás značky zaujaly, a chtěli byste se dozvědět více, navštivte naše stránky, kde se o každé značce dozvíte vše důležité.

CHCI ČÍST O BAOBAB COLLECTION

CHCI ČÍST O ONNO COLLECTION

SVATEBNÍ DEKORACE

Bytové vůně nemusí být vždy jen dárkem. Díky různým designům a rozmanitým barvám si tak každý vybere ty správné produkty třeba na svatební stůl. Svícny od značky Baobab Collection byly pro tyto příležitosti přímo stvořeny. Spolu s jejich luxusním designem jsou dominantou každého stolu. Stylovým prvkem jsou bezpochyby i produkty Chando. Porcelánové difuzéry s patentovaným způsobem provonění, které zachycují čínské tradice.