Během letních prázdnin jsou kamenné prodejny otevřeny od 10:00 do 17:00.

Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.

Láska je cítit ve vzduchu, ulice se zaplnily růžovými a červenými dekoracemi, v podnicích zní romantická hudba... To znamená jediné, je tu Den svatého Valentýna, den všech zamilovaných. Svou lásku by si lidé měli dokazovat po celý rok, nejen v tento den, ale věříme, že každého potěší, když si na něj milovaná osoba vzpomene a přeci jen něčím pěkným obdaruje. Proto jsme tu, jako obvykle, s naší várkou tipů na dárky, které využijete a nezapadají prachem. Protože něco voňavého se hodí vždy.

DÁRKY DO 500 KČ

Velmi oblíbená značka MY FLAME LIFESTYLE vydala kolekci, která je pro Valentýn stvořená. Romantické červené sklo, červený vosk, příjemná vůně a trefné nápisy, které vyjádřením lásky překypují. Pány by naopak mohla potěšit vůně do auta, kterou u nás najdete nejen ve valentýnské červené.

DÁRKY DO 1000 - 1500 Kč

Oblíbenou volbou jsou vonné svíčky od značky VOLUSPA, která je velmi ženská. Její skleněné obaly jsou dechberoucí, navíc je po vypálení můžete využít jako nádobu na odličovací tampónky, cukřenku nebo květináč. Značka Woodwick je známá dřevěnými knoty, které vytváří zvuk praskajícího dřeva. Tyčinkové difuzéry naopak zajistí celodenní provonění bez hoření a najdete je u nás i v jiných barvách a různých vůní.

DÁRKY PRO PARTNERA NEBO MANŽELA

Že jsou vonné produkty jen pro ženy už dávno neplatí. Správná vůně je známkou čistoty a tu ocení každý. Pro muže nabízíme produkty, které mají ryze pánskou vůni a dokonce i design. Pro milovníky aut se hodí vůně do auta, typický panáček nebo něco originálnějšího třeba od značky Esteban Paris Parfums? Stylový ultrazvukový difuzér SEASONS v černé barvě srší mužností.

LUXUSNÍ DÁRKY

Speciální den si zaslouží opravdu speciální dar. I na to jsme při výběru produktů mysleli. Obdarujte dárkem vytříbené kvality. Značky Onno Collection a Baobab Collection jsou symbolem luxusu mezi bytovými parfémy, obsahují minerální vosk a jsou ručně vyráběny mistry svého oboru. Nezaměnitelné vůně a neotřelý design jsou pro tyto výrobce typické.

Pokud Vás značky zaujaly, a chtěli byste se dozvědět více, navštivte naše stránky, kde se o každé značce dozvíte vše důležité.

CHCI ČÍST O BAOBAB COLLECTION

CHCI ČÍST O ONNO COLLECTION