Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA. 

Období Vánoc je magické. Všude spousta blikajících světýlek, červeno-zelených ozdob a vůně cukroví… Pro mnohé jsou Vánoce vrcholem celého roku, se kterým se ale pojí velké přípravy. Spousta plánování a často lehké zoufání, jaký dárek blízkým pořídit, abychom je potěšili.

Přinášíme vám pár tipů na produkty z našeho sortimentu, které jako dárek jistě potěší.

DÁRKY DO 500 KČ

Hledáte krásný dárek za nižší cenu? Oblíbenou variantou jsou hlavně nizozemské svíčky značky My Flame Lifestyle, které potěší roztomilými nápisy nebo tvary. Svíčka ve tvaru baňky? Originální dárek! Luxusní a přitom vkusné jsou malé svíčky Voluspa v designu makronky. Díky jejich skleněné dóze je možné je znovu využít na uskladnění čehokoliv. A co třeba plnitelné vůně do auta od značky Esteban Paris Parfums? Jděte cestou ekologie i ve vašem voze. Náplň jednoduše vyměníte za jinou.

DÁRKY DO 1000 KČ

Za 1000 Kč je výběr opravdu velký. Nejčastější volbou jsou vonné svíčky, které k chladnému počasí jednoduše patří. A co teprve svíčka s dřevěným knotem? Zvuk praskajícího dřeva je neodmyslitelnou součástí vánoční atmosféry. Navíc dózu ze svíčky můžete vždy využít třeba jako květináč, cukřenku nebo na odličovací tampónky. Pro stálé provonění je správnou volbou tyčinkový difuzér, který navíc najdete v různých designech. Pro každý interiér snadno zvolíte ten pravý. Dopřejte obdarovaným ty správné produkty pro chvíle relaxace..

DÁREK PRO MAMINKU NEBO BABIČKU

Není tajemstvím, že většina žen ocení, když voní každý kout domu. Základem domácnosti je ultrazvukový difuzér, v krásné zlaté je dokonalou dekorací i mimo vánoční období. Provonět dům nemusíte jen svíčkou či difuzérem, co třeba obdarovat něčím originálním? Vůně do skříně v podobě vonné karty či oblíbený parfém na praní od značky Mr&Mrs Fragrance… Žena, která má ráda módu, jistě ocení provoněné své oblíbené fashion kousky. A pokud přeci jen raději svíčku, Voluspa je typicky ženskou značkou, u které nemůžete sáhnout vedle.


DÁREK PRO TATÍNKA NEBO DĚDEČKA

K mužům neodmyslitelně patří práce na zahradě, a někteří se čas od času rádi zašíjí ve své dílně… Dopřejte jim provonění i jejich nejoblíbenějších prostorů, třeba katalytickými lampami, které účinně pohlcují pachy, ale jistě nepohrdnou ani tyčinkovými difuzéry, které zajišťují stálé provonění. Máme v nabídce i ryze pánské vůně. A kdyby přeci jen nebyl kutil, sázkou na jistotu jsou autovůně, jejichž výběr je u nás velký.

DÁREK PRO KAMARÁDKU NEBO KAMARÁDA

Hledáte drobný dárek pro své přátele? Značka My Flame nabízí spoustu svíček s vtipnými nápisy. S vonným panáčkem do auta nikdy nesáhnete vedle, už kvůli nepřebernému množství barev a vzorů. Ale pokud hledáte přeci jen něco neutrálnějšího, pak nabízíme třeba celou kolekci produktů s vánočními vůněmi, ty naladí správnou atmosféru.

LUXUSNÍ DÁRKY

Speciální den si zaslouží opravdu speciální dar. I na to jsme při výběru produktů mysleli. Obdarujte své blízké dárkem vytříbené kvality. Značky Onno Collection a Baobab Collection jsou symbolem luxusu mezi bytovými parfémy, obsahují minerální vosk a jsou ručně vyráběny mistry svého oboru. Nezaměnitelné vůně a neotřelý design jsou pro tyto výrobce typické.

Pokud Vás značky zaujaly, a chtěli byste se dozvědět více, navštivte naše stránky, kde se o každé značce dozvíte vše důležité.

CHCI ČÍST O BAOBAB COLLECTION

CHCI ČÍST O ONNO COLLECTION