Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA. 

Období Vánoc je magické. Všude spousta světýlek, ozdob, vůně cukroví… Pro mnohé jsou Vánoce vrcholem celého roku, se kterým se ale pojí velké přípravy, spousta plánování a často také lehké zoufání, jaký dárek pořídit blízkým, abychom je potěšili.

Přinášíme vám pár tipů na produkty z našeho sortimentu, které jako dárek jistě potěší.

DÁRKY DO 500 KČ

Hledáte krásný dárek za nižší cenu? Oblíbenou variantou jsou hlavně nizozemské svíčky značky My Flame Lifestyle, které potěší primárně vtipnými či roztomilými nápisy. Vyjádřete své emoce originálním způsobem. Luxusní, vkusné a sklené jsou malé svíčky Voluspa v designu makronky… A co třeba plnitelné vůně do auta od značky Esteban Paris Parfums?

DÁRKY DO 1000 KČ

Za 1000 Kč je výběr opravdu velký. Nejčastěji volenými jsou vonné svíčky, které se k zimnímu období skvěle hodí. A co teprve svíčka s dřevěným knotem? Zvuk praskajícího dřeva je neodmyslitelnou součástí vánoční atmosféry. Navíc dózu ze svíčky můžete vždy využít třeba jako květináč, cukřenku nebo na odličovací tampónky. Dopřejte obdarovaným ty pravé produkty pro chvíle relaxace..

DÁREK PRO MAMINKU NEBO BABIČKU

Ženy mají rády svůj domov pěkně vyvoněný. A nemusí to být jen svíčka nebo tyčinkový difuzér, co třeba obdarovat něčím originálním, jako je vůně do skříně či parfém na praní? Žena, která má ráda módu, jistě ocení provoněný šatník. Nelze opomenout ani vůni do kabelky. A typicky dámská značka Voluspa vezme svými produkty dech díky krásnému designu.


DÁREK PRO TATÍNKA NEBO DĚDEČKA

K mužům neodmyslitelně patří práce na zahradě nebo se občas rádi zašívají ve své dílně… Dopřejte jim provonění i jejich nejoblíbenějších prostorů, třeba katalytickými lampami, které účinně pohlcují pachy, ale jistě nepohrdnou ani tyčinkovými difuzéry. Máme v nabídce i ryze pánské vůně. A kdyby přeci jen nebyl kutil, jistě ocení autovůně, jejichž výběr je velký.

DÁREK PRO KAMARÁDKU NEBO KAMARÁDA

Hledáte drobný dárek pro své přátele? Značka My Flame nabízí spoustu svíček s vtipnými nápisy. Věříme, že každý najde pro svého kamaráda či kamarádku to pravé. Ale pokud hledáte něco neutrálnějšího, pak nabízíme třeba celou kolekci produktů s vánočními vůněmi.