Vážení zákazníci, v Den české státnosti, tedy 28.9.2022, budou naše kamenné prodejny v Brně i v Praze uzavřeny. Děkujeme za pochopení.

Projeďte se provoněnou šalinou

20. 6. 2019

Ve spolupráci s Dopravním podnikem města Brna jsme spustili aktivitu, která na Moravě doposud neměla obdoby. Brnem začala jezdit provoněná šalina (tramvaj) s evidenčním číslem 1103 s příjemnou jarní vůní. Tato šalina je polepena velkým plošným polepem z nenástupní strany a menšími polepy z nástupní strany. Pokud do této šaliny nastoupíte, přivítá vás příjemná pudrová vůně, která vám bude dělat milou společnost po čas vaší jízdy.

Asi se ptáte, zda vůně, kterou ucítíte, je zdravotně nezávadná?

Vůně, které používáme k provonění obchodních center, lékáren, hotelů, obchodů, ale i této šaliny, splňují stejné legislativní nařízení, jaké je pro kosmetické přípravky, které používáte třeba i na pleť nebo tělo.

Pokud jste z Brna či okolí

Během měsíce června mohou cestující této provoněné šaliny dostat od naší usměvavé hostesky v předem oznámených tzv. HAPPY HOURS voňavého panáčka do auta (v hodnotě 99 Kč) jako dárek. Tyto HAPPY HOURS budou vždy předem avizovány na Facebooku Bytové parfémy ARIA PURA a na Instagramu ARIAPURACZ.

 

A jak budete vědět, která šalina to přesně je a kdy bude na vaší zastávce?

Přesnou lokaci šaliny můžete sledovat na:
https://mapa.idsjmk.cz/?fbclid=IwAR3CW3cyqPAldxZiPUjh5kkCvxL5CN6E7UthVamrAaUMwupOUdM-ILHSLlA
Stačí zadat evidenční číslo 1103.

 

Celá kampaň této jarní akce se nese pod názvem ARIA PURA #provonimevse.


« Zpět na články