Během letních prázdnin jsou kamenné prodejny otevřeny od 10:00 do 17:00.

Při objednávce nad 1500 Kč je doprava ZDARMA.

FANDÍME CROSSFITU!

4. 8. 2021

Že nevíte, co to je CrossFit? Mrkněte na stránky https://www.crossfitdestiny.cz/, kde se dozvíte, o jaký sport se jedná.

A pokud najdete odvahu vyzkoušet na vlastní kůži, a ideálně ho i pravidelně navštěvovat, tak se tento sport hezky podepíše i na vaší fit figuře, což jistě oceníte nejen vy, ale i vaše okolí.

Toto funkční cvičení, kde protáhnete celé tělo, je komplexním tréninkem, který zahrnuje cvičení s vlastní vahou i se závažím různé hmotnosti i charakteru. Za posledních 10 let se CrossFit stal jednoznacně nejoblíbenějším sportem v USA, jenž praktikuje v rámci výcviku i jejich armáda. Snad ho do budoucna bude praktikovat i ta naše. ☺

 ARIA PURA dlouhodobě podporuje projekty, které jsou spojeny se sportem, ať už to je cyklistika nebo basketbal. Nyní mezi ně přibyl CrossFit. Sport, který sice není tolik známý, ale pro většinu lidí je extrémně náročný. 

 CrossFit se vyznačuje tím, že je velmi komunitně založený, což v tomto případě znamená, že lidé, kteří ví, co je to sáhnout si na úplné dno svých možnosti, drží při sobě. A jak je to snad u každého sportu, tak i CrossFit má svoje mistrovství světa s názvem CrossFit Games, které se konalo minulý týden v USA. A jak tato soutěž probíhala? Mrkněte se na video, kde budete moci nasát tu nálož adrenalinu, která toto mistrovství doprovázela: https://games.crossfit.com/video/2021-nobull-crossfit-games-highlight/games

V tomto roce se Česka republika může pochlubit jedinečnou účastní dvou atletů v kategorii Masters a to Františka Heribána a Honzy Hanáka, které jsme oba podpořili sponzorským darem za jejich cestou ke slávě a splněnému snu. František Heribán se umístil na fantastickém 6. místě a Honza Hanák na skvělém 10. místě. Oběma moc gratulujeme!

Zajímá vás více informací  ohledně této velké soutěže i pocity, které si kluci z mistrovství odnáší? Navštivte jejich účty na sociálních sítích, kde se dozvíte mnohem více. Třeba právě oni budou pro vás impulzem s tímto sportem začít. 

https://www.facebook.com/frantisek.heriban

https://www.facebook.com/honza.hanak.315


« Zpět na články